Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 13:19:18

На Чернігівщині 22 військовослужбовцям РФ повідомлено про підозру

15.06.2022   11:20Агенцiя

➡З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну та з початку бойових дій на території Чернігівської області загинуло 478 цивільних осіб, з них: чоловіки – 334, жінки – 122, неповнолітні – 22.

➡Ще 692 особи отримали поранення.
➡Так, саме внаслідок авіаударів по населеним пунктам та через постійні артобстріли загинула найбільша кількість людей. Також мали місце факти обстрілу автомобілів та розстрілу мирного населення.
➡За цими та іншими фактами вчинення злочинів військовослужбовцями країни-окупанта, прокурорами та працівниками інших правоохоронних органів розпочато  1263 кримінальних проваджень. Зокрема, за ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни) – 866 проваджень, за ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) – 349.
➡У всіх кримінальних провадженнях проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на збирання доказів злочинної діяльності російської федерації.
➡Окрім того, наразі вже повідомлено про підозру  22 військовослужбовцям РФ, які підозрюються у вчиненні воєнних злочинів на території Чернігівської області.
➡До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 1 військовослужбовця.

Чернігівська обласна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини