Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 04:53:10

Білоруси хочуть стежити за чернігівським прикордонням з камер

15.06.2022   08:39Агенцiя

Білорусам мало встановити вздовж кордону озброєні блокпости, також у населених пунктах поруч із чернігівським прикордонням встановлять камери цілодобового відеоспостереження.

Такий задум має чинна білоруська влада на кордонах гомельської області, інформує опозиційний телеграм-канал «Гомельські Флагшток».

Відповідні тендери опубліковані на сайті держзакупівель. За умовами документації камери необхідно встановити на автошляхах біля прикордонних селищ Комарин та Светиловичи, що розташовані поруч із кордоном Чернігівщини. Светиловичи у 80 км, а Комарин і взагалі на кілометровій відстані.

В обґрунтуванні закупівлі, поданої від Гомельавтодора, зазначено, що камери необхідні "для контролю стану дорожнього покриття".

Однак технічні характеристики камер, що замовляються, підказують, що вони призначені для спостереження не тільки за асфальтом: купольна камера з інфрачервоним прожектором, автономним живленням і противандальною функцією. Камера повинна мати можливість записувати звук та визначати обличчя.

Завдання на розробку було надано 22 лютого 2022. Завершити встановлення камер необхідно до кінця липня 2022. На проектування та встановлення двох камер виділено 47 тисяч рублів.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини