Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 10:35:30

Нові російські підрозділи у Брянській області та обстріли Чернігівщини: зведення Генштабу на ранок 14 червня

14.06.2022   09:50Агенцiя

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 14 червня 2022 року.

Загроза із білорусі

На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін у діяльності підрозділів збройних сил республіки білорусь не відзначалося.

Про кордон Чернігівщини

На Сіверському напрямку противник посилив підрозділи зі складу 1 танкової армії Західного військового округу двома батальйонними тактичними групами зі складу повітряно-десантних військ. Ці сили ворог використовує для прикриття російсько-українського кордону у Брянській та Курській областях,

Провів повітряну розвідку БпЛА у районі населен

Про обстріли Чернігівщини

Близько опівночі ворог з артилерії обстріляв українську територію біля села Грем'яч (із напрямку сичевськ, росія). Втрат серед особового складу, пошкодження техніки немає.

Про ракетний удар

Вчора о 13.15 росіяни трьома крилатими ракетами ударили по об'єкту по Прилуках. Спалахнула пожежа. Одразу після удару місцева влада привела у дію план евакуації 4 населених пунктів, щоб в безпосередній близькості: Тихе, Сухоставець, Заїзд та Петрівське.

Близько 19 год вечора пожежу локалізовано. Бригади електриків працюють над відновленням ліній електропередачи (лінії 10 та 0,4 кВт), підключення абонентів розпочнеться завтра вранці після повернення мешканців.

Про повітряні тривоги

Протягом останньої доби по Чернігівській області тричі оголошувалсь повітряна тривога - ракетна небезпека.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини