Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:44:24

У Чернігівській області створюють демонстраційну ферму за підтримки Швейцарії

14.06.2022   09:09Агенцiя

Створення демонстраційної ферми в регіоні було необхідністю, адже Чернігівщина постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України, й виробники молока як ніколи потребують допомоги не тільки в плані забезпечення необхідними матеріалами, а й у нових знаннях для ефективного відновлення молочарства в області.

Про це розповіла виконавчий директор ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» Світлана Жаглова.

Відзначається, що спілка підписала меморандум про співпрацю із СВК «Полісся», і це стало першим кроком у реалізації проєкту «Стимулювання та підтримка розвитку сімейних молочних ферм на Чернігівщині», який буде реалізовуватися за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program.

«Ми давно слідкуємо за розвитком СВК «Полісся», адже наші фахівці вже певний час консультують кооператив із технологічних питань. Проте справжнім поштовхом для більш тісної співпраці стала ініціатива з упровадження проєкту з розвитку сімейних ферм на Чернігівщині. Оскільки ми вже знали, наскільки сумлінно до ведення господарства ставляться в СВК «Полісся», тож саме на його базі було прийнято рішення створити демоферму», — зазначає Світлана Жаглова.

«Ми дуже вдячні й ГС «ІФК», й проєкту за можливість стати своєрідним майданчиком для навчання та розвитку дрібних виробників молока в регіоні. Ми сподіваємось, що ця ініціатива буде заохочувати домогосподарства створювати сімейні ферми та об’єднуватись задля покращення якості та безпечності молочної продукції», — зазначають у кооперативі.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини