Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 02:52:55

Чернігівська ОВА та Норвезька рада у справах біженців працюватимуть над відновленням приватного житла

10.06.2022   11:41Агенцiя

Левова частка виявлених пошкоджень внаслідок бойових дій на Чернігівщині — приватні житлові будинки.

Частину домівок, які потребують мінімального ремонту — заміни вікон, дверей, покрівлі, вже почали відновлювати за підтримки обласної військової адміністрації, активної допомоги волонтерів та бізнесу. Втім, наявних ресурсів замало, зважаючи на масштаби загальних руйнувань.

Допомогти з відновленням приватного сектора зголосилася Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC). Взаємодію у цьому напрямі обговорили сьогодні з представниками NRC перший заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Костянтин Мегем та радниця начальника ОВА, голова правління громадської організації «Ліга ділових і професійних жінок України» Юлія Заїка.

— Для відновлення критичної інфраструктури наша область отримала з державного резервного фонду 250 мільйонів гривень. Звісно, цих коштів замало, коли хочеться зробити максимум до настання холодів. У перелік першочергових об’єктів (а це лікарні, садочки, системи тепло-, водо- та електропостачання) приватний сектор не ввійшов. Тому будемо раді будь-якій підтримці, — підкреслив Костянтин Мегем.

За словами представників NRC, організація найбільшу увагу приділяє саме ремонтам приватних будинків. До того ж досвід уже є —  у 2014 році подібна гуманітарна місія розпочалася у східних регіонах України. Напрями, у яких також можуть допомогти, — ремонт шкіл та системи водопостачання, відновлення втрачених документів. Пріоритетною буде підтримка родин з дітьми.

У ході робочого візиту представники NRC ознайомилися з масштабами руйнувань внаслідок воєнних дій безпосередньо у Чернігові.

Довідково. Норвезька рада у справах біженців (NRC) є міжнародною гуманітарною незалежною неурядовою організацією, заснованою в 1946 році, яка працює в понад 30 країнах світу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини