Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 16:46:50

На Чернігівщині вогнеборці та лісівники відпрацювали спільні дії з ліквідації загорянь у лісових масивах

10.06.2022   11:38Агенцiя

9 червня на території одного з лісових господарств у Чернігівському районі за участі підрозділів ДСНС та працівників лісової охорони відбулося спільне пожежно-тактичне навчання з ліквідації можливих пожеж у лісових масивах.

За їх тактичним задумом, черговим було помічено умовне значне задимлення на території лісового масиву. Від лісгоспу до місця пригоди були направлені сили і засоби, зокрема пожежна автоцистерна і трактор з плугом, а також організовано взаємодію з Головним управлінням ДСНС в області щодо залучення піротехнічного підрозділу для обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів та супроводу пожежної техніки до місця виникнення пожежі.

Після вилучення саперами ДСНС протитранспортної міни лісокористувачі розпочали гасіння кромки настилу за допомогою ранцевих оприскувачів та пожежних стволів. Трактором, оснащеним плугом створено мінералізовані смуги. Враховуючи швидке збільшення площі загоряння, додатково залучені підрозділи Головного управління ДСНС, місцевої пожежної команди на автоцистернах і трактор з обладнаною ємністю для води лісового господарства. Спільними діями рятувальників та лісокористувачів пожежу ліквідовано.

Після практичної частини, відбулась і теоретична, під час якої фахівці ДСНС продемонстрували присутнім найпоширеніші види вибухононебезпечних предметів, на які можуть натрапити люди, а також довели основні заходи безпеки та алгоритм дій у разі їх виявлення. Наприкінці учасники навчань підвели їх підсумки, а також обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Слід зазначити, що такі навчання є важливими і для рятувальників і для лісівників, адже вони мають змогу практично скоординувати та відпрацювати спільні дії по гасінню лісових пожеж.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.