Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:00:53

На Чернігівщині вогнеборці та лісівники відпрацювали спільні дії з ліквідації загорянь у лісових масивах

10.06.2022   11:38Агенцiя

9 червня на території одного з лісових господарств у Чернігівському районі за участі підрозділів ДСНС та працівників лісової охорони відбулося спільне пожежно-тактичне навчання з ліквідації можливих пожеж у лісових масивах.

За їх тактичним задумом, черговим було помічено умовне значне задимлення на території лісового масиву. Від лісгоспу до місця пригоди були направлені сили і засоби, зокрема пожежна автоцистерна і трактор з плугом, а також організовано взаємодію з Головним управлінням ДСНС в області щодо залучення піротехнічного підрозділу для обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів та супроводу пожежної техніки до місця виникнення пожежі.

Після вилучення саперами ДСНС протитранспортної міни лісокористувачі розпочали гасіння кромки настилу за допомогою ранцевих оприскувачів та пожежних стволів. Трактором, оснащеним плугом створено мінералізовані смуги. Враховуючи швидке збільшення площі загоряння, додатково залучені підрозділи Головного управління ДСНС, місцевої пожежної команди на автоцистернах і трактор з обладнаною ємністю для води лісового господарства. Спільними діями рятувальників та лісокористувачів пожежу ліквідовано.

Після практичної частини, відбулась і теоретична, під час якої фахівці ДСНС продемонстрували присутнім найпоширеніші види вибухононебезпечних предметів, на які можуть натрапити люди, а також довели основні заходи безпеки та алгоритм дій у разі їх виявлення. Наприкінці учасники навчань підвели їх підсумки, а також обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Слід зазначити, що такі навчання є важливими і для рятувальників і для лісівників, адже вони мають змогу практично скоординувати та відпрацювати спільні дії по гасінню лісових пожеж.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини