Гуманітарна допомога для котиків та песиків: коли та де у Чернігові роздаватимуть корм
У суботу, 11 червня, в найбільш постраждалих районах Чернігова та передмістя роздаватимуть корм для тварин.
Розклад:
- 11:00 – Бобровиця, вулиця Шевченка, 228 (колишній «АТБ»)
- 11:00 – Бобровиця, вулиця Шевченка, 248А (у дворі 9-поверхівок)
- 12:30 – Новоселівка, вулиця Щорса, 35 (там, де зазвичай отримують гуманітарну допомогу)
- 14:00 – Ст. Подусівка, вулиця Гагаріна, 21, біля «АТБ»
Господарів домашніх улюбленців просять приходити за кормом зі своєю тарою та мати з собою фото тварин, про яких дбаєте.
Також організатори зазначають, що, якщо ви опікуєтеся великою кількістю тварин, то вам не потрібно йти на роздачу корму і стояти у черзі, а лише потрібно зателефонувати за номером 093-77-008-75 і вам оформлять адресну доставку корму.
Діліться цією інформацією з тими, хто потребує допомоги, а також повідомляйте тим, у кого немає доступу до інтернету.
0462.ua
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.