Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 грудня, 03:16:00

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 8 червня

09.06.2022   18:16Агенцiя

У Чернігівській області 8 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Продовжуються ремонти в обласній дитячій лікарні та обласному центрі крові у Чернігові.

У с. Новоселівка Киселівської ТГ здійснюється підготовка майданчика під розміщення модульного містечка.

У с. Ягідне Іванівської ТГ тривають відновлювальні роботи на двох вулицях силами добровольчого будівельного батальйону «Добробат» у співпраці з Мінрегіоном. Здійснюється перекриття дахів у пошкоджених будинках.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху.

На дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин продовжували ямковий ремонт та відновили 688 кв. метрів покриття.

Активні роботи проводили на трасі М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ. На одній з ділянок дорожники ліквідували вибоїни та відремонтували 205 кв. метрів. Ще на одній — провели аварійний суцільний ремонт. На двох ділянках фрезерували покриття для подальшого ремонту. Тривали роботи на під’їзді до одного зі зруйнованих мостів — там формували основу дороги з ґрунту та щебенево-піщаної суміші.

На автошляху М-01  Київ — Чернігів продовжували роботи з бетонування конструкцій одного з пошкоджених мостів. Ще на одній ділянці цієї ж траси гарячим асфальтобетоном відновили 175 кв. метрів покриття.

Ще 439 кв. метрів покриття відремонтували на дорозі Р-82 Сосниця — Короп — Поліське.

На трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч дорожники провели ямковий ремонт на площі 173 кв. метри, а на іншій ділянці — аварійний суцільний ремонт.

На дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів цього дня вкладали щебенево-піщану суміш на одному з відрізків.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини