Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:34:58

Прикордонні громади Чернігівщини отримали 50 тонн борошна

09.06.2022   18:02Агенцiя

П’ять громад Чернігівщини отримали по 10 тонн борошна. Це гуманітарна допомога, яку направила Асоціація міст України.

"Асоціація міст України розуміє як непросто сьогодні прикордонним громадам Чернігівщини. Саме тому голова АМУ Віталій Кличко сприяв виділенню з гуманітарного штабу Києва 50 тонн борошна. Цю допомогу отримали п'ять громад, що межують з країною-агресоркою: Городнянська, Корюківська, Новгород-Сіверська, Семенівська, Сновська", - зазначив Микола Силенко, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення АМУ

Після початку повномасштабного вторгнення Росії значно порушилися логістичні ланцюжки, зазначають у Корюківській міській раді. Мережеві супермаркети перестали працювати, а на полицях магазинів був обмежений перелік продуктів, переважно місцевого виробництва. Гостро відчувався дефіцит хліба, адже потребу задовольняли виключно місцеві пекарні. За короткі строки було відновлено роботу старих млинів на кількох аграрних підприємствах. Вони намагалися намолоти достатньо борошна для громади.

З метою запобігання у майбутньому подібних випадків, у громадах створюють запас борошна та дріжджів на випадок дефіциту цих товарів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини