Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 22:03:35

СБУ проводить профілактичну роботу на Чернігівщині, щоб нейтралізувати загрози нацбезпеці України

08.06.2022   09:38Агенцiя

Особлива увага приділяється перевірці захисту об’єктів критичної інфраструктури.

 

До спільних профілактичних заходів залучено підрозділи інших правоохоронних органів.

Днями, під час відпрацювання території поблизу одного з важливих стратегічних об’єктів, правоохоронці перевірили більше тисячі домогосподарств та 140 осіб.

Зокрема, спецпризначенці СБУ виявили громадянина РФ, який незаконно перебував в Україні, та попередили його можливі спроби здобути розвіддані для ворожої розвідки. 

Управління СБ України в Чернігівській області нагадує громадянам про необхідність бути пильними.

Повідомляйте нам інформацію про:

-  перебування в регіоні підозрілих осіб,

- факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної та розвідувально-підривної діяльності,

-  у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, польотів безпілотних літальних апаратів,

- осіб, які причетні до незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин.

Телефон гарячої лінії СБУ – 0 800 501 482

Електронна поштова скринька: usbu_chg@ssu.gov.ua.

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, обов’язково буде перевірена.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини