Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 04:47:25

Ворожий «Панцир» відтепер експонат українського музею

08.06.2022   09:30Агенцiя

Новітній самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С1», що днями як експонат поповнив виставку знищеної російської техніки на Михайлівській площі в Києві, прибув із Чернігівщини.

Ймовірніше за все, ця машина прикривала командний пункт штабу однієї з ворожих армій поблизу райцентру Ріпки за тридцять кілометрів від Чернігова. Проте в результаті ювелірної роботи артилеристів з оперативного командування «Північ» «Панцир» було ліквідовано разом із купою іншої ворожої техніки. Після такого нищівного удару російські солдати відступили.
 
Перш ніж завантажити комплекс на платформу для переміщення, сапери ретельно оглянули його та ділянку місцевості поряд. Тут на кілька десятків метрів навколо були розкидані уламки від російської техніки разом з ракетами, що не розірвалися.
 
"Нашому підрозділу наказали підготувати «Панцир» для відправки до столиці", — розповів військовослужбовець однієї з бригад оперативного командування «Північ» Віталій.
 
За його словами, уражену ворожу машину майже не розбирали, щоб максимально зберегти її для музею в тому стані, в якому вона була знайдена.
Відповідно до відкритих джерел, у російській армії загалом налічувалося щонайменше 68 таких комплексів.
 
 
"Ринкова ціна такого комплексу становить майже двадцять мільйонів доларів, — повідомив офіцер логістики оперативного командування «Північ» Віктор. — Це новітній зразок військової техніки російської федерації. Він може застосовуватися як на суходолі, так і на військових кораблях. Має сучасне устаткування та озброєння для ураження будь-яких цілей у повітрі на висоті до п’ятнадцяти і на дальності до тридцяти кілометрів".
Що ж, комплекс дійсно був непоганий. Але відтепер, завдяки Збройним Силам України, він більше не загроза для нашої землі, і назавжди посяде одне з центральних місць у музеї.
 

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини