Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 06:28:09

Графік перевірки будинкових тепломереж з 13 до 17 червня. Шукайте свою адресу

07.06.2022   10:06Агенцiя

З 1 червня у Чернігові почали перевіряти системи централізованого теплопостачання у багатоповерхівках. Роботи необхідні виконати, аби виявити і ліквідувати пориви, які могли утворитися після розмерзання мереж у період облоги, повідомили в Управлінні ЖКГ.

Кожен будинок перевіряється згідно розробленого графіку. Представники теплогенеруючих компаній і ЖЕКи визначають черговість будинків, враховуючи обсяги пошкоджень спричинених обстрілами. 

Якщо ви НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЮ АДРЕСУ у цьому переліку чи в опублікованих раніше, то вона може бути зазначена у подальших публікаціях графіків.

Якщо ви ЗНАЙШЛИ СВІЙ БУДИНОК, то у вказаний день необхідно відстежувати стан мереж у власній квартирі, аби не було витікань.  Для цього потрібно знаходитися вдома особисто гоподарям, або попросити друзів, родичів чи знайомих.

Якщо ви виявили порив, то потрібно повідомляти ЖЕК, теплову організацію або кол-центр, щоб вони вимкнули подачу води і почали ремонтувати теплову систему.

Контакти вашого ЖЕКу та теплопостачальників є на платіжках за квартплату та тепло. Телефон контакт-центру — 0800509350 (безкоштовно), передати інформацію можна також через особистий кабінет на сайті чи через мобільний додаток Call-центр CityOn. Чернігів. 

За час перевірки (нагадаємо, вона триває вже 6 днів) було кілька дрібних протікань, але стався і значний порив. Господарів квартир не було вдома. Фахівцями була перекрита подача води і спільно із сусідами розпочато пошук власників задля отримання доступу до місць витоку. Господарі обіцяли надати доступ до помешкань вже невдовзі. Такі затримки збільшують терміни ремонтних робіт.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини