Патрульні швидко повернули додому 5-річного хлопчика, що загубився
Завдяки уважному й небайдужому чернігівцю патрульні швидко повернули додому 5-річного хлопчика, що загубився

У суботу ввечері до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини. На лінію 102 звернувся батько 5-річного хлопчика. Чоловік повідомив, що гуляв із дитиною на вулиці Всіхсвятській і якоїсь миті втратив її з поля зору.
Вже за кілька хвилин кілька екіпажів патрульної поліції відпрацьовували територію уздовж вулиці, де востаннє бачили дитину за прикметами.
До одного з патрульних екіпажів, який брав участь у пошуках, звернувся чоловік та повідомив, що неподалік поряд з магазином побачив хлопчика близько п’яти років, який, на йогу думку, без супроводу дорослих. За прикметами дитина була схожою на розшукувану.
Коли на місце доставили заявника, інформація підтвердилася — чоловік упізнав сина.
Поліцейські провели з батьком профілактичну бесіду, щоб був більш уважним і відповідальніше ставився до виконання батьківських обов’язків.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.