Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:47:20

На Чернігівщині щеплення проти COVID-19 не припинялися навіть під час активних бойових дій

07.06.2022   09:52Агенцiя

У Чернігівській області медики продовжували робити щеплення проти COVID-19 навіть під час воєнних дій на території регіону. Про це повідомила регіональна координаторка з вакцинації Романа Сопотницька

 

За її інформацією, з 24 лютого по 30 березня, коли на Чернігівщині тривала активна фаза воєнних дій, в медзакладах області зроблено понад 2300 щеплень від коронавірусу. Найбільшу кількість щеплень зробили медики Прилуцького районного центру ПМСД - понад 800, Ніжинського міського центру ПМСД - понад 600 і Прилуцького міського центру ПМСД - майже 300.

Як зазначив директор Прилуцького районного ЦПМСД Дмитро Межуєв, продовження вакцинації навіть під час війни - це свідомий і відповідальний вибір людей. Центр ПМСД мав залишки вакцин Pfizer та Coronavac, з ними і працювали медики, поки нові поставки з обласного центру були неможливі. «У мирний час ми працювали ще активніше. Мобільна бригада виїздила та щеплювала колективи великих підприємств, їздили в села, тому робили до 2 тис. щеплень у місяць», - розповів він.

Зараз, за словами керівника медзакладу, центр отримав вакцину і медичні працівники продовжують щепити проти COVID-19 мешканців Прилуцького району.

Станом на кінець травня в Чернігівській області було зроблено майже 810 тис. щеплень проти COVID-19 та вакциновано понад 400 тис. осіб - 50% дорослого населення регіону. В тому числі бустерну дозу отримали 16,7 тис. осіб - 5%.

 

Комунікаційний центр МОЗ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини