На Чернігівщині щеплення проти COVID-19 не припинялися навіть під час активних бойових дій
У Чернігівській області медики продовжували робити щеплення проти COVID-19 навіть під час воєнних дій на території регіону. Про це повідомила регіональна координаторка з вакцинації Романа Сопотницька
![](/uploads/31398-m.jpg)
За її інформацією, з 24 лютого по 30 березня, коли на Чернігівщині тривала активна фаза воєнних дій, в медзакладах області зроблено понад 2300 щеплень від коронавірусу. Найбільшу кількість щеплень зробили медики Прилуцького районного центру ПМСД - понад 800, Ніжинського міського центру ПМСД - понад 600 і Прилуцького міського центру ПМСД - майже 300.
Як зазначив директор Прилуцького районного ЦПМСД Дмитро Межуєв, продовження вакцинації навіть під час війни - це свідомий і відповідальний вибір людей. Центр ПМСД мав залишки вакцин Pfizer та Coronavac, з ними і працювали медики, поки нові поставки з обласного центру були неможливі. «У мирний час ми працювали ще активніше. Мобільна бригада виїздила та щеплювала колективи великих підприємств, їздили в села, тому робили до 2 тис. щеплень у місяць», - розповів він.
Зараз, за словами керівника медзакладу, центр отримав вакцину і медичні працівники продовжують щепити проти COVID-19 мешканців Прилуцького району.
Станом на кінець травня в Чернігівській області було зроблено майже 810 тис. щеплень проти COVID-19 та вакциновано понад 400 тис. осіб - 50% дорослого населення регіону. В тому числі бустерну дозу отримали 16,7 тис. осіб - 5%.
Комунікаційний центр МОЗ
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.