Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 21:46:00

На Чернігівщині поліцейські спільно з СБУ затримали міжрегіональну групу наркоторгівців

03.06.2022   13:32Агенцiя

Співробітники слідчого управління поліції спільно з СБУ під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили групу мешканців Чернігова та Києва, які розповсюджували психотропні речовини шляхом "закладок" на території Чернігівської, Київської та Сумської областей.

Щомісячний «прибуток» групи від злочинної діяльності становив понад 3 мільйонів гривень.

Замовлення наркотичних засобів здійснювалося в месенджері, а також за допомогою інтернет-сайтів. При цьому оплата за товар відбувалася шляхом поповнення електронних гаманців різних платіжних систем, а також шляхом поповнення карткових рахунків різних банків України. Після надходження оплати за наркотичний засіб, зловмисники надавали покупцеві точну інформацію про місцезнаходження «закладки». 

Група наркоторгівців діяла протягом року. Слідчими було встановлено, що, за цінами чорного ринку, щомісячний «прибуток» групи від злочинної діяльності становив понад 3 мільйонів гривень.

Вчора правоохоронцями області проведено 12 обшуків за місцями проживання основних фігурантів. Під час яких було вилучено: психотропні речовини, грошові кошти, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, сім-картки та ін.

Двох організаторів групи було затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

До теми: СБУ знешкодила злочинне угруповання, яке передавало окупантам розвіддані та прибутки від наркобізнесу.

Сьогодні поліція під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомила зловмисникам про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Такі дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини