Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 03:17:52

Захисник Чернігова "Бурундук": «На всі 100 %. Всі готові»

02.06.2022   19:17Агенцiя

«Бурундук» перший бойовий досвід отримав ще у 2014-15 роках під час першої хвилі мобілізації, коли брав участь в Антитерористичній операції на сході країни.

десяти чоловік поїхала на Новоселівку, захищати наше місто. Бомбили кожен день, кожну ніч. Виїжджали танки, прямою наводкою били по бліндажу. Дуже важко було викликати підкріплення, бо, напевне, перебивали зв'язок. На четвертий день я отримав важку контузію. Та ми трималися до останнього, як могли», - розповідає «Бурундук», якого контуженого 9 березня витягнув побратим Олександр.

Бронетехніка, авіація, міномети, танки, артилерія… - увесь ворожий арсенал перераховує «Бурундук», згадуючи бої під Новоселівкою. «Усе, що можна було на нас туди закинути, все кидали», - каже воїн і пригадує, як одного разу намагалася пройти ворожа ДРГ, але у них не вийшло – українські військові їх зупинили.

Після лікування «Бурундук» мав звільнення на 30 діб.

«Але я відмовився і відразу поїхав до своїх хлопців. І ось досі продовжую службу», - розповідає далі хлопець.

Він признається, що було дуже важко, були на межі,  втримати Чернігів вдалося тільки завдяки обороні спільно з іншими підрозділами, зокрема 58 бригадою. Російська армія понесла великі втрати, були полонені, але вона продовжувала наступати завдяки великій кількості новоприбулих та постійному постачанню боєприпасів. Сили були нерівні і в числі особового складу, і в техніці. Тому хлопці з підрозділу «Бурундука» з перших днів війни готувалися зокрема і до вуличних боїв.

Однак захисники Чернігова, а серед них і «Бурундук» зі своїми побратимами, вистояли. Чи то завдяки відчайдушності, чи силі волі та ненависті до російського загарбника, чи, як каже сам хлопець, завдяки чуду. І сьогодні вони готові воювати далі, готові до відбиття ймовірного нападу на регіон, якого, сподівається, все-таки не буде: «На всі 100 %. Всі готові».

#ок_північ #захисники_чернігова

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини