Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 03:20:35

Прокуратура через суд вимагатиме стягнення коштів на користь територіальної громади Прилук

01.06.2022   20:08Агенцiя

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю 235 тис. грн заборгованості з орендної плати за землю комунальної власності та зобов’язання повернути громаді земельну ділянку площею понад 1 га.

Прокуратурою встановлено, що одним із суб’єктів господарювання  на території  м. Прилук було отримано в оренду земельну ділянку житлової та громадської забудови  комунальної форми власності.   Проте,  в порушення умов договору та Закону України «Про оренду землі» орендарем  систематично не сплачувалася орендна плата за користування землею, внаслідок чого бюджет територіальної громади недотримував значну суму коштів.  

Враховуючи те, що боржником добровільно не усунуто порушень законодавства, прокуратура, захищаючи інтереси держави, ініціює розгляд справи в суді.

Прилуцька окружна прокуратура
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини