Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 11:53:03

Військові сапери оперативного командування «Північ» допомагають населенню Чернігівщини

31.05.2022   12:15Агенцiя

На Чернігівщині триває гуманітарна ініціатива «Збройні Сили України підставляють плече».

Зокрема, саперна група військовослужбовців оперативного командування «Північ» своєчасно реагує на прохання жителів населених пунктів області, що були тимчасово окуповані військами рф, обстежують території щодо наявності вибухонебезпечних предметів.

Відступаючи поспіхом окупанти залишили по собі чимало небезпечних подарунків від «руського міру» для мирних мешканців.

Так, в селі Довжик, господиня одного з дачних будинків побачила у своїй хаті підозрілий предмет та звернулася по допомогу до військових саперів. В ході обстеження цього дому було знято розтяжку та вилучено бойову гранату.

В цьому населеному пункті вороги жили в окремих будівлях, в центрі села зробили блокпост, на фермерському господарстві сиділи їхні снайпери і спостерігачі, а на околиці попід лісом облаштували позиції.

Військові сапери обстежили кладовище, фермерське господарство, подвір’я та присадибні ділянки, дороги до городів та пасовище.

Крім зачистки території військовослужбовці проводять профілактичну роботу щодо добровільної здачі населенням набоїв, боєприпасів та зброї, залишеної окупантами.
#ОК_Північ #Чернігівщина #сапери

Останні новини Чернігівщини

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46

У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33

У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.

Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20

Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини