Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 13:19:58

У Чернігові запрацюють нові автобусні маршрути та поїдуть тролейбуси.

30.05.2022   11:38Агенцiя

З 1 червня запрацюють перші два маршрути, що стало можливим завдяки відновленню близько трьох кілометрів контактної мережі власними силами комунального підприємства “Чернігівське тролейбусне управління”.

Рішення про затвердження маршрутів прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету 30 травня. 

Зазначимо, що електротранспорт зупинився у місті 24 лютого.  За час активних бойових дій та бомбардувань Чернігова російськими окупантами зі 110 км контактної мережі пошкоджено більше 45 км, через що тролейбуси і не можуть вільно курсувати містом на сьогоднішній день. Їх роботу відновлюватимуть поступово, ремонтуючи мережу. 

З 1 червня запрацюють маршрути 

 • 7 А “Міська лікарня № 2 — Залізничний вокзал”  (через вул. 1-го Травня) 
 • 11 Т “вул. Незалежності — ЦУМ”  (через вул. Шевченка, Київську, Кирпоноса)

— Тролейбуси 11Т будуть рухатися по старому маршруту №11. Вони доїжджатимуть до Політеху, повертатимуть направо, на вулицю Шевченка, і далі по старій схемі маршруту №9, який розвертався біля Мегацентру. Є тільки така технічна можливість.   

7А — він у нас був колись раніше у мережі і буде їхати до вокзалу через вулицю 1-го Травня,  — повідомив начальник Управління транспорту Олександр Рижий.
 

Підтримали на виконкомі і збільшення кількості автобусних маршрутів

 1. 21 Олександрівка — Автозавод (через вул. Олександра Молодчого) 
 2. 21 а Олександрівка — Автозавод (через вул. Кирпоноса) 
 3. 22 Хімволокно — Автозавод 
 4. 23 вул. Незалежності — вул. Пухова 
 5. 24 Залізничний вокзал — вул. Захисників України (через вул. Всіхсвятську) 
 6. 24 а Залізничний вокзал — вул. Захисників України (через вул. Пухова) 
 7. 25 вул. Єськова — Готель «Україна» (через вул. Глібова) 
 8. 26 вул. Ціолковського — Річковий порт (через вул. Любецьку) 
 9. 27 вул. Ціолковського — Міська лікарня № 2 (через вул. Текстильників) 
 10. 28 Залізничний вокзал — Яцево (через просп. Миру) 

— Зараз додається двійка (ред. — до нумерації). Ми будемо проводити наскрізну нумерацію, вже не буде за одним маршрутом, як автобуса, так і тролейбуса. Для пасажира це незручно і в принципі пасажиру немає бути різниці на якому рухомому складі він їде. 

Ми вносимо зміни в маршрут №3 (23), який рухався з вулиці Незалежності на Бобровицю, він буде закриватися, тому що запускається тролейбус. Вносяться зміни і маршрут №3 стане №23. Він буде їхати з Незалежності по вулиці Любецькій через Київську на Пухова, а з Бобровиці запускаємо новий маршрут — він буде називатися “Вокзал-Яцево — повідомив Олександр Рижий.

Щодня у місті працюватиме 80 автобусів та тролейбусів 

Планується, що щодня виїзджатимуть на маршрути 80 одиниць техніки  —  60 автобусів і 20 тролейбусів. Всі машини великого і середнього класу.  

Ціна проїзду в електротранспорті — 6/8 гривень, в автобусах  — 12. 

Зміни в транспортну мережу внесені, зважаючи на можливості рухомого складу та поступове відновлення контактної мережі, а також, зважаючи на численні звернення самих містян, що вплинуло на розроблення маршрутів. 
 

— Я хотів для чернігівців зазначити, що це тимчасові маршрути і звісно, за наявності у нас додаткових можливостей, ми будемо змінювати маршрути і збільшувати кількість одиниць в транспортній мережі. На сьогодні ми робимо те, що можемо. 

Я думаю, що у нас трошки покращиться ситуація із відновленням контактної мережі, у нас додасться тролейбусів. Тролейбуси у наявності є, треба тільки  відновити контактну мережу. Це також пов'язано із термінами виконання і проєктів, і будівельних робіт. Я сподіваюсь, що за літо ми збільшимо транспортну мережу, — зазначив під час засідання Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.