Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:52:17

Укрпошта відкриває перше з початку війни стаціонарне відділення 14010 у Чернігові

30.05.2022   11:31Агенцiя

Укрпошта попри війну продовжує розвивати мережу відділень і 28 травня відкриває вже 12 відділення, а для Чернігова це перше відділення в умовах воєнного стану, що розташоване по вул. Гагаріна, 4/6.

Тож наразі в обласному центрі працюють 19 офісів Укрпошти, що надають весь спектр поштових та фінансових послуг.

“Укрпошта на Чернігівщині не лише відновлює пошкоджені відділення, а й відкриває нові. Нині почало працювати нове відділення зі зручним розташуванням для майже 8 тисяч клієнтів Чернігова, відкриття якого планували ще до війни. Зараз наша мережа повноцінно працює в області і наші клієнти можуть скористатися всіма необхідними послугами або у стаціонарних, чи у пересувних відділеннях. Вдячний нашій команді на Чернігівщині за відновлення роботи мережі: у середині квітня працювало близько 100 відділень, а на кінець травня відновлено роботу ще 80. А попереду у нашої команди відновлення зруйнованих відділень, які не можливо було швидко відбудувати”, - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Всі села та населені пункти, де відділення пошкоджені під час бойових дій, забезпечують всіма необхідними послугами 70 пересувних відділень: доставляють жителям посилки, продукти, ліки, виплачують пенсії та соціальні допомоги (за травень виплачено вже 96%), приймають платежі, тощо.

Зараз в Чернігівській області працюють працюють майже 180 відділень: 96 автоматизованих та 70 пересувних відділень. Загалом з початку воєнних дій вже 266 пересувних відділень Укрпошти почали працювати у 9 областях України.

Крім того, з початку війни Укрпошта комп'ютеризувала 79 сільських відділень поштового зв’язку в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, полтавській, Луганській, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Таким чином 125 тис українців, що проживають в селах де мешкає понад 1200 жителів, отримали доступ до фінансових послуг.

Нагадаємо, в Укрпошті працює близько 6 тис відділень, перелік відділень, що працюють, можна переглянути за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини