Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 08:26:16

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

27.05.2022   11:35Агенцiя

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.

До участі запрошуються ініціативні групи ВПО або неурядові організації, які допомагають внутрішньо переміщеним особам в таких областях: Чернігівська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Полтавська, Сумська, Черкаська. 

Для втілення ідей ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні може надати:

  •   інформаційну та технічну підтримку,
  •   юридичні консультації,
  •   менторські програми,
  •   навчальні тури та візити обміну,
  •   вебінари на корисні теми,
  •   гранти,
  •   фінансування індивідуального навчання,
  •   корисні контакти,
  •   допомогу у взаємодії з органами місцевої влади,
  •   іншу необхідну допомогу.

Для участі необхідно до 31 грудня 2022 року заповнити форму за посиланням.

Детальніше тут.  

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини