У Чернігів надійшла партія велосипедів для громад
До Чернігівщини надійшло 100 велосипедів у рамках акції #BikesforUkraine.
Це — міжнародна кампанія зі збору велосипедів у міста України, постраждалі від війни. Одним із ініціаторів акції є громадська організація «Еко місто Чернігів».
— Це тільки перша партія. Наша стратегічна мета — щоб був сталий міський транспорт, щоб після війни в місті було краще, ніж до, адже Чернігів — ідеальне місто для веломобільності, — говорить голова організації «Еко місто» Сергій Безбородько.
Велосипеди будуть передані працівникам критичної інфраструктури, соціальним працівникам та веловолонтерам, які доставляють критичну гуманітарну допомогу маломобільним групам населення.
— Наразі вони необхідні як в містах, так і селах. Половина велосипедів буде розподілена у громади Чернігівської області, — наголосив заступник начальника ОВА Дмитро Іванов.
Велосипеди зараз рятують життя, а у перспективі — це свідомий вибір для допомоги довкіллю.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.