Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня
У Чернігівській області 18 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
У Чернігівській обласній лікарні та Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснювалася підготовка до поточного ремонту. Там встановлено риштування, частково демонтовано пошкоджені конструкції, завезено будматеріали.
У мікрорайоні Бобровиця у Чернігові продовжувались роботи з відновлення газо- та електропостачання.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Цього дня у роботах було задіяно 86 працівників та 47 одиниць техніки підрядних організацій.
Тривав ремонт на дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин. На під’їзді до міста Ніжин проводили фрезерування, ще на двох ділянках пневмоструменевим методом відновили 526 кв. метрів покриття.
На одній з ділянок автошляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів дорожники провели ямковий ремонт 827 кв. метрів покриття, ще на одній — аварійний суцільний ремонт.
На трасі М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ відремонтували 562 кв. метри.
Активні роботи проводились на 6 ділянках автошляху М-01 Київ — Чернігів. Загалом там здійснили ямковий ремонт на площі 886 кв. метрів, облаштовували узбіччя, продовжували земляні роботи.
На трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч цього дня фрезерували покриття для подальшого ремонту.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.