Виправдовування збройної агресії РФ проти України - блогерці з Чернігова повідомили про підозру
Правоохоронці повідомили про підозру чернігівській блогерці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру Чернігівській блогерці у поширенні матеріалів, що містять виправдовування та визнання правомірною збройної агресії РФ проти України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).
За даними слідства, підозрювана розповсюджувала на власній сторінці у соціальній мережі «Facebook» публікації, які прославляють учасників збройної агресії РФ проти України та заклики не чинити спротиву країні-агресору. Блогерка назвала неправдивою інформацію про злочини військовослужбовців РФ проти мирного населення та вважає справедливою окупацію окремих регіонів України.
Під час обшуку за місцем проживання підозрюваної вилучено комп’ютерну техніку та засоби зв’язку.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ за оперативного супроводу співробітників Департаменту захисту національної державності СБУ.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)