Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 04:25:20

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

17.05.2022   12:43Агенцiя

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.

Ніжинською окружною прокуратурою встановлено, що на території земельної ділянки площею понад 7 га, у межах Плисківської сільської ради, розташована пам’ятка археології місцевого значення: поселення «Рудка-1», II тис. до н. е., ХII-ХІІІ ст.
➡Наказом Головного Управління Держгеокадастру в області цю земельну ділянку відчужено на користь Плисківської територіальної громади, тобто передано у комунальну власність.
➡Вказане рішення прийнято всупереч вимогам законодавства, оскільки відповідно до ч. 1 ст. 37, ст. 15 Закону України «Про охорону культурної спадщини» передача у комунальну чи приватну форму власність земельних ділянок зазначеної категорії можливе, зокрема, за умови проведення за кошти замовника охоронних археологічних досліджень на всій площі землевідводу, що не було зроблено.
➡З огляду на наведені обставини Ніжинська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Чернігівської області з позовом в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Плисківська сільська рада Чернігівської області.
📌Робота прокурорів на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини