Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня
У Чернігівській області 16 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Цього дня у роботах було задіяно 94 працівники та 52 одиниці техніки підрядних організацій.
Продовжуються роботи з покращення проїзду дорогою Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. На двох ділянках тут провели ямковий ремонт, відновивши 597 кв. метрів покриття. Ще на одній ділянці здійснили аварійний суцільний ремонт.
На трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч цього дня відремонтували 184 кв. метри покриття, також ремонтували і встановлювати металеві бар’єрні огородження.
На дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин на під’їзді до міста Ніжин фрезерували покриття та демонтували пошкоджені огородження. На інших ділянках провели ямковий ремонт — 347 кв. метрів.
На трьох ділянках траси М-01 Київ — Чернігів дорожники проводили ліквідацію вибоїн, цього дня відновили 600 кв. метрів покриття. Ще на одній ділянці тривають земляні роботи.
Фрезерували покриття, готуючись до подальшого ремонту, на автошляху М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ.
На одній з ділянок дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі провели укріплення узбіч.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

