Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:48:48

МОЗ розпочало збір пропозицій для розподілу коштів, зібраних у рамках ініціативи UNITED24

15.05.2022   14:53Агенцiя

Україна розпочала всесвітню кампанію зі збору коштів у рамках ініціативи UNITED24.


Хто може подавати свої пропозиції на залучення фінансування?


Пропозиції можуть подавати:

1.   військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, державні та комунальні заклади охорони здоров’я – на відновлення роботи державних та комунальних закладів охорони здоров’я, що постраждали внаслідок бойових дій;

2.   державне підприємство «Медичні закупівлі України» – на закупівлю медичного забезпечення для закладів охорони здоров’я.

На які потреби можуть витрачатися залучені кошти?

Військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, державні та комунальні заклади охорони здоров’я можуть подавати пропозиції щодо фінансування відновлення роботи державних та комунальних закладів охорони здоров’я, що постраждали внаслідок бойових дій, зокрема:

- на технічне забезпечення (у тому числі забезпечення комп’ютерною технікою, периферійною технікою, серверним обладнанням, доступом до хмарних сховищ, доступом до Інтернету, ліцензіями на програмне забезпечення (зокрема спеціалізоване), токенами тощо);
- на виконання будівельних та пусконалагоджувальних робіт, повʼязаних з монтажем та введенням в експлуатацію медичного обладнання та систем киснезабезпечення (зокрема закупівля будівельних матеріалів, інженерного обладнання тощо).

Пропозиції щодо закупівлі медичного забезпечення (зокрема лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів, спеціалізованих санітарних транспортних засобів тощо) формує державне підприємство «Медичні закупівлі України» з урахуванням потреб, зібраних від закладів охорони здоров’я, відповідно до номенклатури, затвердженої МОЗ.

Як і куди подавати свої пропозиції?

Пропозиції з додатками необхідно надсилати не електронну пошту: united24@moz.gov.ua.

Форма подання пропозицій затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 03.05.2022 № 730, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.05.2022 за № 500/37836.

Хто розглядає подані пропозиції?

Розгляд пропозицій та розподіл коштів здійснює комісія, утворена МОЗ. До її складу входять представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, МОЗ, Мінцифри, НСЗУ, НАЗК, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Пропозиції розглядаються комісією в порядку черговості.

Детальнішу інформацію про процедуру використання коштів, що надходять на рахунок для задоволення потреб охорони здоров’я в рамках ініціативи UNITED24, можна знайти за посиланням.

Пресслужба Міністерства охорони здоров'я

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини