Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 20:58:04

Одинадцять вагонів з допомогою повернуті із Ніжина для укомплектування

15.05.2022   13:24Агенцiя

Пакунки було відправлено до відправника для повного укомплектування за дорученням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса.

У рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів громади Ніжинського району отримали 106 тисяч 344 пакунки. Розподіл пакунків між мешканцями громади здійснюють виключно органи місцевого самоврядування, тобто міські, селищні та сільські ради, а також старостати.
У залежності від організацій, які формували пакунки –  набори продовольчої допомоги можуть різнитись вмістом і кількістю асортименту. Нагадаємо, що допомога надходить з Рівненської та Дніпропетровської областей.

Ніжинська районна військова адміністрація розподіляє продовольчу допомогу відповідно до сформованих і наданих громадами потреб, у першу чергу розглядається своєчасність та бажання щодо отримання даної допомоги та терміновості її розподілу між мешканцями громад.

Громади, які перебували в окупації  (Новобасанська та Макіївська) отримали 100% пакунків, Дмитрівська - 80%;
67% - Вертіївська, Талалаївська;
65% - Борзнянська;
60% - Комарівська, Носівська;
58% - Бобровицька;
56% - Крутівська, Плисківська;
48% - Мринська;
41% - Батуринська, Лосинівська;
31% - Ніжинська;
24% - Бахмацька, Височанська.
На завтра, 14 травня 2022 року, запланована чергова видача допомоги територіальним громадам. Але, оскільки, деякі громади не мають можливості отримати продовольчу допомогу в суботу, то наявні пакунки будуть розподілені відповідно до потреб між Талалаївською, Бобровицькою, Бахмацькою та Височанською громадами.
На превеликий жаль, організація роботи в громадах потребує покращення. У разі виявлення фактів навмисного перешкоджання забезпеченню мешканців громад державною допомогою –  відповідальні особи будуть притягнуті до персональної відповідальності.
У разі виникнення запитань пов’язаних з тим, хто отримає або чому не отримали допомогу, ви можете звертатися до своєї міської, селищної, сільської ради або старостату, і вони не оминуть вас увагою.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини