Житель Чернігівщини погрожував вбивством власному батькові
Прилуцьким міськрайонним судом в підготовчому судовому засіданні підтримано позицію прокурора щодо призначення судового розгляду стосовно раніше судимого жителя Прилуцького району, який обвинувачується у вчиненні хуліганства.

Також за клопотанням прокурора чоловіку продовжено запобіжний захід у виді тримання під вартою в межах 60 діб.
Нагадаємо, що 5 травня 2022 року прокурором Прилуцької окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні хуліганства, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, із застосуванням предмета, спеціально заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України).
За даними слідства, на початку березня 2022 року обвинувачений злісно порушував громадський порядок за місцем проживання та погрожував вбивством власному батькові 1948 року народження. При цьому, використовував ніж.
Санкція інкримінованої чоловіку статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Останні новини Чернігівщини
Не замовчувати і допомагати на кожному кроці. Про шляхи подолання та протидії насильству говорили у міській раді 18:24
Протидія насильству: шляхи попередження та подолання на місцевому рівні. Це тема круглого столу, що відбувся сьогодні, 4 грудня, в Чернігівській міській раді. Зустріч організована в рамках кампанії «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства».
На XII «Розумовських зустрічах»: відновлення тергромад, інформаційна війна та 1000-ліття Великого Князівства Чернігівського 18:07
Уже традиційно, дванадцять років поспіль, напередодні Дня місцевого самоврядування, міжнародна науково–практична конференція «Розумовські зустрічі» збирає однодумців.

Конкурс на отримання гранту для мікробізнесу 13:16
Оголошується приймання заявок на участь у конкурсі на отримання гранту для мікробізнесу (третій, завершальний раунд). Проєкт фінансується Українським гуманітарним фондом (УГФ) та реалізується у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією ZOA in Ukraine.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:10
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Незаконно заволоділи 5 га території дитячого оздоровчого табору: поліцейські Чернігівщини повідомили про підозру екс-чиновнику обласного рівня та підприємцю 13:08
Слідчий Головного управління Нацполіції в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомив колишньому керівникові одного з департаментів обласної влади, а також місцевому підприємцю про підозри у викраденні офіційних документів та у пособництві у придбанні права на майно шляхом обману.