Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 14 травня. Відкрито переїзд через іще один міст
У Чернігівській області 14 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Цього дня у роботах було задіяно 76 працівників та 49 одиниць техніки підрядних організацій.
На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин завершено спорудження тимчасового об’їзду через один зі зруйнованих мостів у Ніжинському районі. Проїзд цією ділянкою вже відкрито. Це вже 9-та з 23 пошкоджених споруд (мостів та шляхопроводів), де збудовано тимчасову переправу для відновлення руху.
Ще на одній ділянці дороги Р-67, на під’їзді до міста Ніжин, тривала ліквідація вибоїн. За цей день дорожники відремонтували 88 кв. метрів покриття.
Тривають роботи з покращення проїзду шляхом Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. На двох ділянках тут провели ямковий ремонт 209 кв. метрів покриття. Ще на одній ділянці вкладали шар щебенево-піщаної суміші та провели аварійний суцільний ремонт.
Ще 166 кв. метрів покриття цього дня відновили на трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч.
Ямковий ремонт продовжували також на шляху Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі — 331 кв. метр.
На трьох ділянках дороги М-01 Київ — Чернігів пневмоструменевим методом відремонтували 356 кв. метрів покриття, ще на двох здійснювали ремонт та монтаж бар’єрних огороджень, проводили земляні роботи.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
