Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 08:12:04

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

13.05.2022   12:35Агенцiя

Огляд основних надзвичайних ситуацій та подій в області у період з 08:00 12 травня до 08:00 13 травня 2022 року

Упродовж минулої доби підрозділами Головного Управління ДСНС ліквідовано 18 пожеж, з яких 1 на об’єкті, 8 в житловому секторі, 1 на транспорті, 1 на сільгоспугіддях та 7 в природних екологічних системах.

Причинами загорянь послужило необережне поводження громадян з вогнем, дитячі пустощі з вогнем, коротке замикання електромережі, несправність електричної системи автомобіля та розряд блискавки. Вогнем знищено та пошкоджено 13 будівель і споруд різного призначення, а також 2 одиниці техніки. Площа пройдена вогнем у природних екосистемах склала понад 17 га.

Відповідно до заяв громадян, зареєстровано 27 пожеж у м. Чернігові, Чернігівському та Ніжинському районах пов'язаних з бойовими діями, з яких 3 на об'єктах та 24 в житловому секторі.

Для надання допомоги по прибиранню повалених дерев з проїжджих частин автодоріг на території Корюківського та Чернігівського районів підрозділи Головного управління залучалися 5 разів. Всього до проведення робіт було задіяно 20 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.

Внаслідок підйому рівня води в річці Десна, спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення. Рятувальниками 7 ДПРЧ м. Новгород-Сіверський і 9 ДПРП смт Короп за допомогою гумових човнів здійснюється перевезення населення та доставка гуманітарної допомоги. 

Піротехнічними підрозділами ДСНС України здійснено 27 залучень, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 266 вибухонебезпечних предметів.

Загалом упродовж минулої доби в пожежно-рятувальних підрозділах області чергували 230 чоловік особового складу, 68 одиниць основної та спеціальної техніки, з них по місту Чернігову 48 чоловік особового складу, 15 одиниць техніки.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.