Бахмацькі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві подружжя
У вівторок співробітники Бахмацького відділення Ніжинського райвідділу поліції затримали 55-річного мешканця Плисківської громади, який підозрюється у вбивстві двох своїх сусідів.

13 квітня до поліції надійшло повідомлення від мешканців Плисківської громади, які чули постріли та крики сусідів. На місці події поліцейські виявили тіла двох громадян: жінки 1977 р.н. та її чоловіка 1975 р.н. З початку ворожого вторгнення подружжя переїхало з Києва до села, де у них була дача.
Поліцейські встановили, що того вечора між сімейною парою і їхнім сусідом виник конфлікт. Після словесної перепалки зловмисник взяв вдома незареєстровану мисливську рушницю і повернувся до сусідів. Обом він завдав смертельних вогнепальних поранень. Після чого озброєний підозрюваний втік до лісу. Кілька тижнів він переховувався від поліцейських: добував їжу мисливством та жив у закинутих хатах в навколишніх селах.
В ході оперативно-розшукових заходів поліція затримала підозрюваного у подвійному вбивстві в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Затриманий зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення. У нього вилучено незаконну зброю та боєприпаси, які направлені на експертизи.
Поліція під процесуальним керівництвом прокуратури інкримінує підозрюваному скоєння умисного вбивства двох осіб за п.1 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, або довічне ув’язнення.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37
Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16
Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.
На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42
Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.
Ukraine Facility: як це працює на Чернігівщині 13:18
У травні 2024 року Україна та ЄС підписали Рамкову угоду щодо спеціальних механізмів фінансування для нашої країни згідно з інструментом Ukraine Facility.
Леся Карнаух: Надходження до місцевих бюджетів за півріччя зросли на 18,2 % порівняно з минулорічним показником 12:44
До місцевих бюджетів за січень – червень 2025 року надійшло 236,5 млрд грн. Це на 18,2 %, або майже на 36,4 млрд грн більше показника за перше півріччя минулого року.