Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 03:02:33

З 1 червня в Чернігові почнуть перевірку будинкових тепломереж шляхом подачі теплоносія під тиском. Терміново повідомляйте про випадки поривів!

10.05.2022   20:34Агенцiя

З першого червня у Чернігові розпочинається перевірка готовності системи централізованого теплопостачання до наступного опалювального сезону.

Необхідність такої перевірки пов’язана з пошуком поривів, яких може виявитися багато після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у період облоги Чернігова. Щоби це не стало на заваді, коли треба буде вмикати опалення з настанням холодів, виявляти і ліквідовувати всі такі пориви потрібно завчасно.

Обсяг мереж, які треба перевірити на герметичність і полагодити, дуже великий. Тому ця робота, за оцінками спеціалістів, не на день чи тиждень, а на місяці. Отже, її почнуть якомога раніше. Для кожного району і будинку тепловими та житловими організаціями будуть розроблені графіки перевірки, згідно з якими в будинкові мережі будуть подавати теплоносій з відповідним тиском. Ці графіки будуть вивішені на дверях під’їздів. Мешканцям у цей час потрібно буде уважно слідкувати за тим, чи не з’явилися будь-які ознаки витоків води з тепломереж у їхніх чи сусідніх квартирах. У таких випадках треба буде одразу ж повідомляти про це в ЖЕК, колл-центр або теплову організацію – щоб вони вимикали і починали ремонтувати теплову систему. Бажано буде залишатися вдома або на зв’язку, щоб оперативно дати доступ до своїх квартир аварійним службам у разі пориву труб.

Чернігівцям, які виїхали з міста, потрібно передати ключі сусідам або іншим довіреним особам, які зможуть у разі витоку води пустити аварійні бригади до помешкань. Якщо такого доступу не буде, двері будуть відкриватися спільно з поліцією.

На жаль, у Чернігові наступної зими окремі зруйновані під’їзди та будинки через технічну неможливість подачі теплоносія все-таки залишаться без опалення. Їх обстеження житловими, теплопостачальними, водопостачальними організаціями та іншими відповідними службами для надання висновку про придатність або непридатність для проживання – окреме питання, яке буде опрацьовуватися з обласною адміністрацією. Орієнтовно, перелік непридатних для проживання будинків має бути готовий на початку червня.

У решті будинків міста для підготовки їх тепломереж до настання холодів зроблять усе можливе. 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.