Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 21:37:21

Пожежна команда Гончарівської громади отримала сучасний спецтранспорт

10.05.2022   20:30Агенцiя

Пожежний «мерседес» віднині стане незамінним помічником для вогнеборців Гончарівської громади.

Дорогий сучасний автомобіль на аукціоні придбала мюнхенська фірма Avantgarde. Цьому передувала клопітка робота німецько-української команди волонтерів, у складі якої вихідці з Ріпок.

Передала цінний подарунок заступниця голови ОВА Жанна Шерстюк.

Пожежна команда Гончарівського організована ще 2019 року за участі небайдужих мешканців та місцевого підприємця-аграрія. У штаті близько десятка осіб, які пройшли спеціальне навчання в Чернігівському навчально-курсовому комбінаті.

Місцеві рятувальники зазвичай першими прибувають до місця загоряння приватних будинків та торфовищ на території Чернігівського та Козелецького районів. Отже, саме вони часто відіграють ключову роль у порятунку майна та життів людей від вогню.

Зауважимо, до цього рятувальники громади користувалися ЗІЛом.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48

Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини