Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:44:16

Прокуратура визнала недійсним дозвіл на використання водних об'єктів природно-заповідного фонду

10.05.2022   13:34Агенцiя

За принципової позиції обласної прокуратури припинено право на ведення рибогосподарської діяльності у межах об'єктів природно-заповідного фонду

Чернігівський окружний адміністративний суд 04.05.2022 задовольнив позов прокурора та визнав недійсним дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів, виданий приватному суб’єкту господарювання.
➡Так, обласною прокуратурою установлено факт незаконної видачі територіальним управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства фізичній особі підприємцю дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах, до числа яких входять водойми, які є об'єктами природно-заповідного фонду площею понад 60 га.
➡Під час розгляду справи суд погодився з доводами прокурора щодо порушення вимог законодавства та протиправного надання спецдозволу, яким об'єкти природно-заповідного фонду незаконно передано для здійснення господарської діяльності.
☝Органи прокуратури області продовжують виконувати системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при використанні об’єктів природно-заповідного фонду.
☝З метою поновлення інтересів держави прокуратурою вживаються заходи представницького реагування.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини