Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 17:21:49

Поліцейські Чернігівщини спільно з військовослужбовцями проводять розчистку траси «Київ-Чернігів» від вибухонебезпечних предметів та згорілих автівок

10.05.2022   07:55Агенцiя

Нині на території Іванівської та Олишівської громад триває розчищення траси, яке проводять козелецькі поліцейські спільно з вибухотехніками обласної поліції та ЗСУ.

Слідчі поліції вже задокументували воєнні злочини росіян, пошкодження і руйнування житлового фонду та інфраструктури в громадах.
Аби убезпечити громадян, поліцейські продовжують обстежувати місця, де тимчасово базувалися окупаційні російські війська. Також правоохоронці ретельно досліджують покинуті рашистами бойові позиції та локації, де тривали активні бойові дії. Відтак, вчора в Іванівській громаді поліція виявила два сховки ворожих військ з боєприпасами.
Сьогодні співробітники Козелецького відділення Чернігівського райуправління поліції разом з вибухотехніками продовжують розчистку траси «Київ-Чернігів». Спільно з військовими вони прибирають з траси знищену техніку: як військову, так і цивільний транспорт.
Вибухотехніки проводять розмінування на території громад, виявляють і знешкоджують залишені рашистами вибухові пристрої та боєприпаси.
Шановні громадяни! Сьогодні ввечері (після 18:00) неподалік села Ягідне поліцейські вибухотехніки будуть знищувати частину знайдених на трасі вибухонебезпечних предметів. Звуки від вибухів, ймовірно, буде чутно в навколишніх населених пунктах. Зберігайте спокій!
Поліція закликає громадян бути вкрай обережними, адже на території Чернігівщини ворожі окупанти залишили багато нерозірваних снарядів, вибухових пасток та боєприпасів.
Бережіть себе та своїх близьких!

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини