Поліцейські Чернігівщини викрили чоловіка за підозрою у незаконному зберіганні наркотичних засобів та психотропних речовин
Сьогодні в результаті спільних дій співробітників Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю було викрито 35-річного мешканця Чернігова, який придбав наркотичні засоби та психотропні речовини.
Під час відпрацювання оперативної інформації поліцейські встановили, що зі столиці до Чернігова прямує поштове відправлення, яке може містити наркотики. Поліцейські затримали одержувача поблизу поштового відділення. Цей місцевий мешканець мав при собі вказану посилку.
При огляді пакунка правоохоронці виявили 55 невеличких пакетиків з кристалічною речовиною, попередньо ідентифікованою як солі Alfa PVP, та 30 згортків з рослинною речовиною, схожою на канабіс.
Підозрюваний пояснив поліцейським, що пакунок з кримінальним «товаром» отримав від постачальника з Києва. Інформацію про нього він відшукав у одній з соцмереж в Інтернеті.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Нині тривають заходи зі встановлення каналів надходження наркотичних засобів.
Вилучені речовини поліція направила на проведення експертних досліджень. Після отримання результатів експертиз слідчий планує повідомити зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression