Прокурори Ніжинської окружної прокуратури спільно зі слідчими поліції провели понад 220 оглядів місць вчинення злочинів
З часу повномасштабного вторгнення військовослужбовців Російської Федерації до України, в Ніжинському районі найбільше постраждали мешканці смт Лосинівка, сіл Новий Биків, Нова Басань, Велика Дорога, Рубанка, Дмитрівка, Голінка, Макіївка, Галиця, Терешківка, Гайворон, Шняківка та Смолове.
Внаслідок окупації вищевказаних населених пунктів та їх обстрілів зруйновано та пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури, зокрема будинки та майно місцевих мешканців.
Також встановлені факти викрадення військовими РФ майна наших громадян.
З огляду на викладене, з квітня 2022 року прокурори Ніжинської окружної прокуратури та слідчі поліції фіксують докази вчинення злочинів стосовно мирного населення на території Ніжинського району.
Наразі проведено 220 оглядів місць подій, де окупантами вчинялися злочини.
Крім іншого, допитуються потерпілі та свідки, проводяться інші необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.