Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 02:38:03

У Чернігові відшкодуватимуть 15% ПДФО підприємствам з такими видами економічної діяльності

05.05.2022   17:39Агенцiя

З початку війни 24 лютого 2022 року внаслідок бойових дій у Чернігові зруйновано та пошкоджено багато як об’єктів соціальної інфраструктури міста, так і виробничих потужностей.

Щоби сприяти збереженню робочих місць та підтримці суб’єктів господарювання, які на згарищах своїх виробництв намагаються їх відродити та відновити виробництво, у Чернігові прийняте рішення про часткове відшкодування бізнесу (15 (п’ятнадцяти) відсотків) податку на доходи фізичних осіб – найманих працівників суб’єктів господарювання міста Чернігова, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України. Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету міської ради від 18.04.2022 № 85 “Про підтримку бізнесу міста Чернігова”.

Рішення спрямоване на підтримку, передусім, суб’єктів господарювання, які зареєстровані за такими основними видами економічної діяльності:

  •  переробна промисловість (секція С, розділи 10-33 КВЕД ДК 009:2010);
  •  будівництво (секція F, розділи 41-43 КВЕД ДК 009:2010);
  •  ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів (секція G, розділ 45 КВЕД ДК 009:2010 в частині ремонту);
  •  транспорт, крім залізничного (секція H, розділ 49 КВЕД ДК 009:2010);
  •  тимчасове розміщування й організація харчування (секція І, розділи 55-56 КВЕД ДК 009:2010);
  •  видання програмного забезпечення, комп'ютерне програмування, консультування та пов'язана з ними діяльність (секція J, група 58.2, розділи 62, 63 КВЕД ДК 009:2010).

Разом з тим, пунктом 4 цього рішення передбачене  затвердження переліку окремих суб’єктів господарювання та сфер економіки, на які дія пункту про часткове відшкодування ПДФО цього рішення НЕ поширюється. А також - форми звернення суб’єктів господарювання про відшкодування 15 (п’ятнадцяти) відсотків податку на доходи фізичних осіб-найманих працівників.

П'ятого травня виконавчий комітет міської ради своїм рішенням затвердив ці документи.

Зокрема, перелік окремих суб’єктів господарювання та сфер економіки, на які не поширюється дія цього рішення:

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини