На Прилуччині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у хуліганстві
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу чоловіка, який здійснив стрілянину в одному із сіл Сухополов’янської громади. Внаслідок хуліганських дій було пошкоджено трактор, постраждалих серед населення немає.
Ввечері 3 травня до поліції звернувся 59-річний житель Сухополов’янської громади. Чоловік повідомив, що займався ремонтом свого трактора та почув декілька пострілів. Кулі влучили у скло кабіни сільгосптехніки. Також заявник побачив свого сусіда з рушницею в руках.
На місце скоєння злочину виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції. Поліцейські провели огляд місця події, опитали заявника та свідків. З салону транспортного засобу правоохоронці вилучили фрагменти куль та низку інших речових доказів. Відпрацювавши прилеглу територію, поліцейські виявили мисливську гладкоствольну рушницю. Ймовірно, саме з неї були зроблені постріли.
Поліція затримала 64-річного зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила до ізолятору тимчасового тримання. На момент затримання чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та не зміг пояснити причину агресивних дій.
Рушницю поліцейські вилучили та направили на експертне дослідження. Також правоохоронці встановили, що підозрюваний зберігав зброю без належних на те документів.
Слідчий відкрив провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Зловмиснику загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.
Крім цього, чоловік понесе адміністративне покарання за зберігання незареєстрованої мисливської зброї.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.