Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:12:53

За яким принципом і які продуктові набори від держави видають у Чернігові

04.05.2022   19:12Агенцiя

У приміщеннях більшості навчальних закладів Чернігова зараз організована видача пакетів з гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів, надання якої забезпечила держава.

- Мені б хотілося від імені чернігівської громади висловити слова щирої вдячності областям-партнерам і державі за надану гуманітарну допомогу.

Принагідно хочу повідомити мешканцям Чернігова, що гуманітарна допомога надходить у місто поступово. Вагони відразу розвантажуються і пакети розвозяться до пунктів видачі.

Допомога надходить від Рівненської та Дніпровської військових адміністрацій. Пакети безпосередньо формуються в цих містах, і тому вони різняться за кількістю найменувань продукції й вагою.

Отже, ні пункти видачі (а це переважно заклади освіти), ні міська рада не мають жодного стосунку до формування пакетів із гуманітарною допомогою, ми їх отримуємо вже запакованими, - розповіла заступниця міського голови Чернігова Вікторія Пекур у коментарі журналістам, які 3 травня навідалися в один з таких пунктів видачі допомоги в школі №7.

Вікторія Пекур показує копії накладних на пакунки з гуманітарним вантажем, щоби проілюструвати: вміст пакетів різниться, бо так вони формуються відправниками.

- Ось, наприклад, берем склад набору №4. Ми бачимо, що в цьому наборі є 12 найменувань і вага цього набору – 8 кілограмів. У той же час можемо взяти склад набору №5: 14 найменувань і 9 кілограмів. Що в якому вагоні – ми не знаємо, приймаємо вже тільки як факт. І, відповідно, що до якого пункту видачі дійде – це теж чисто логістичне, тобто ніхто не відбирає, а відправляють по черзі, - додала вона.

Більше про роботу пункту видачі та механізм обліку розповіла директорка школи №7 Наталія Колотило.

- Потужність закладу дозволяє видавати десь приблизно 500-700 пакунків за зміну. Тобто ми працюємо в будні дні з 10-ї до 15-ї, в суботу ми працюємо з 10-ї до 13-ї. Такий графік зумовлений тим, що необхідно ще і приймати пакунки, перераховувати їх. Пакунки ми іноді приймаємо зранку, іноді вже після третьої години. І, відповідно, це пояснюємо людям, чому такий графік роботи, - зазначила вона.

Як відомо, пакунок з продуктовим набором видається на кожного мешканця Чернігова будь-якого віку. Отримати їх може один дорослий зразу на всю свою сім’ю, яка прописана за однією адресою. Але взяти допомогу повторно, навіть у різних пунктах видачі, не вдасться.

- Є електронна база, в яку заносяться за паспортними даними всі мешканці Чернігова. І, відповідно, якщо людина не отримувала пакунок - то база пропускає далі і можна отримувати всі інші паспортні дані. Якщо ж людина вже в якомусь місці отримала пакунок, то в базі вказується місце, дата та час отримання пакунку. Тобто ми можемо відслідковувати тих людей, які вже отримали ці пакунки, - додала директор навчального закладу.

Наразі в Чернігові працюють 22 пункти видачі допомоги. Маломобільним групам населення, тим, хто не може прийти та отримати її в один із центрів самостійно, продуктові набори розвезуть співробітники терцентрів соціальних послуг.

Чернігівська міська рада

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.