Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 17:53:37

У Чернігові планують встановити тимчасовий міст через Десну

04.05.2022   11:06Агенцiя

Чернігівщина поступово відновлює транспортне сполучення, яке припинилося через руйнування десятків мостів.

Наразі будуються тимчасові переїзди, а де можливо ремонтуються самі мости. Та найскладніша ситуація поки зі сполученням Чернігова та сіл, що розташовані зі сторони Києва.

Вже відновлено пасажирські перевезення, але переїхати до міста через річку поки нема можливості. Лише пішки чи на двоколісному транспорті. Проте великі вантажі доводиться доправляти іншими шляхами.

Люди розповідають:

"Після окупації 3-й раз їдемо. Важко, дорога неудобна. Як дістаєтеся? З Іванівки є маршрутка, підвозить, а далі пішки..."

"На машині доїзжаєм, переходим, або пішки йдем, коли не машиною, то мотоциклом."

"І люди підвозять, і маршрутки ходять. Якщо є бажання, то доїхать можна."

Обласна військова адміністрація намагається відновити сполучення Чернігова та навколишніх сіл, для жителів яких це зараз вкрай важливо. Поки розглядається встановлення тимчасової переправи. Треба врахувати багато факторів, каже начальник військової адміністрації В'ячеслав Чаус. Насамперед безпека для людей.

"Дивилися спільно з військовими місце, де можна розмістити попередньо тимчасовий міст. Знаходимося в перемовинах щодо виділення мосту. Цьому сприяє міністерство транспорту та інфраструктури", - каже В'ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Ремонтом мостів наразі займаються і громади області, і Служба автодоріг. Вже вдалося відновити - 8. Загалом під час російської агресії на Чернігівщині зруйновано 680 кілометрів доріг і 22 мости.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини