Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 03:26:08

На Чернігівщині продовжують відновлювати дороги

04.05.2022   10:39Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області активними темпами приводить до ладу транспортні шляхи.

Учора, 3 травня, у роботах було задіяно 96 робітників та 53 одиниці техніки.
 
На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин дорожники продовжували облаштування проїзду через один з мостів у Ніжинському районі. Там проводили земляні роботи, влаштовували основу з ґрунту і щебню, вкладали бутовий камінь та плити перекриття. На іншій ділянці цього шляху здійснювали ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном (277 кв. метрів).
 
 На двох ділянках траси Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч дорожники провели ямковий ремонт 325 кв. метрів покриття.
 
 Ще 704 кв. метри опрацювали на трьох ділянках Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів, використовуючи як гарячий асфальтобетон, так і пневмоструменевий метод. На цій же трасі провели планування узбіч протягом 10 кілометрів.
 
 На двох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі також провели ямковий ремонт (420 кв. метрів) та продовжили ремонт бар’єрних огороджень.
 
 Ще 406 кв. метрів покриття відремонтували на дорозі Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті. 
 
На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували земляні роботи.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини