Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:43:16

У Чернігові починають запускати ліфти

04.05.2022   08:56Агенцiя

У Чернігові з сьогоднішнього дня починають запускати ліфти. Про це розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

Ліфти у Чернігові зупинили 15 березня.

    - Зараз ми повертаємося до нормального життя, вже досить багато людей повернулося, міські комунальні служби відійшли від бойових дій і тому на сьогоднішній день ми починаємо запускати ліфти, - зазначив Ярослав Куц.

Є декілька обмежень:

    - По-перше, дуже велике прохання в комендантську годину мінімізувати користування ліфтами, тому що не зможе виїзждати аварійна служба. Треба розуміти, якщо виключається електроенергія, ліфт зупиняється. І визволити людину в комендантську годину може тільки ДСНС. Якщо ДСНС визволяє, то потім цей ліфт треба ремонтувати. А ремонт на сьогодні є проблематичний, бо логістика по запчастинам дуже ускладнена в місті. По-друге, треба розуміти, що якщо буде відключена електроенергія, ліфт зупинится, приїде аварійка, але на це також піде багато часу, - зазначив керівник управління.

Почнуть запускати ліфти у неушкоджених будинках, які розташовані в радіусі більше 100 метрів від влучань снарядів, ракет чи бомб.

    - Ті ліфти в будинках, які взагалі неушкоджені, їх будуть включати відразу. А поступово-поступово ми будемо запускати і інші. Але крім тих будинків, куди було пряме попадання артилерії, ракети чи бомби, - уточнив Ярослав Куц.

Ліфти у неушкоджених будинках мають запустити до кінця тижня.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.