Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 01:45:28

До Менської громади від війни втікли понад три тисячі людей

03.05.2022   15:22Агенцiя

Статус внутрішньо переміщених осіб з початку російського вторгнення у Менській громаді офіційно отримали 3225 людей, які переїхали до громади з територій, де тривали бойові дії.

Про це Сусіди.City розповів начальник відділу центру надання адміністративних послуг Менської міської ради Валерій Рачков.

– В основному це жінки, діти шкільного віку (716) та пенсіонери. Чоловіки не реєструвалися, – коментує Валерій Рачков. – Найбільше реєстрацій було у квітні. Хто реєструвався через мобільний додаток Дія – до статистики не ввійшов. Але їх відсоток не великий. В основному реєструвалися в старостинських округах громади, в ЦНАПі та управлінні соціального захисту населення.

За інформацією Валерія Рачкова, найбільше переселенців на Менщині прийняв Стольненський старостинський округ – 402 особи, Бірківський – 229, Блистівський – 227, Синявський – 212, Городищенський – 220. Це офіційні цифри. Якщо брати по факту, то, наприклад, у Стольному реально перебували близько 500 осіб. Тобто, за неофіційними даними, на території Менської громади від війни рятувалися значно більше людей – понад п’ять тисяч.

Найбільше людей переїхали з Чернігова та його околиць, Київської області, Харкова. Останнім часом почали приїжджати мешканці Донецької та Луганської області.

На сьогодні вже виїхали за місцем свого проживання близько двох третин переселенців. Це ті, у кого вціліло житло.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини