Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 08:25:28

Дорожники Чернігівщини ремонтують покриття на найважливіших шляхах

03.05.2022   13:59Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення транспортної мережі. На низці шляхів області ремонтують покриття.

Учора, 2 травня, у роботах було задіяно 82 робітники та 42 одиниці техніки.

На трасі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів виконано ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном (855 кв. метрів). Ще на одній ділянці — пневмоструменевим методом (200 кв. метрів).

На трьох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі дорожники провели як ямковий ремонт (435 кв. метрів), так і аварійний суцільний ремонт.

Ще 130 кв. метрів покриття відремонтували на шляху Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч, 360 кв. метрів — на дорозі Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті.

На дорозі М-01 Київ — Чернігів дорожники продовжували очистку покриття та земляні роботи

Тривали роботи на мосту на трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин.

За місяць роботи вже очищено 101 км доріг та збудовано 8 тимчасових проїздів біля зруйнованих мостів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини