У Чернігівській області продовжують відновлювати дороги
Попри вихідний підрядники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області учора продовжували працювати на шляхах області.
У роботах 1 травня було задіяно 42 працівники та 27 одиниць техніки.
✔️ На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин здійснювався ямковий ремонт покриття гарячим асфальтобетоном (263 кв. метри).
✔️ Так само приводили до ладу покриття на декількох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі. Тут проводився як ямковий ремонт (407 кв. метрів), так і аварійний суцільний ремонт.
✔️ На трасі М-01 Київ — Чернігів дорожники ремонтували бар’єрні огородження, демонтували ті, що не підлягають відновленню, та встановлювали нові. Також на цій дорозі продовжувалися земляні роботи.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.