Андрій Ярмоленко придбав швидку для лікарень Чернігова
Футболіст приєднався до благодійної ініціативи та передав кошти на придбання гуманітарної допомоги для рідного Чернігова.
- З радістю приєднався до благодійної ініціативи допомогти своїм землякам у Чернігові. Передаю від моєї сім'ї машину швидкої допомоги, а також важливий гуманітарний вантаж: медикаменти, продукти, товари першої необхідності. Особливі слова подяки - волонтерам-українцям, які мешкають в Англії. Завдяки ним, в Україну вирушать ще дві машини. 🇺🇦 Все буде Україна! Ми переможемо! Віримо, боремося! - написав Ярмоленко у своєму інстаграм.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».