Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 03:26:42

Тупичівська громада була в окупації 40 днів

01.05.2022   12:09Агенцiя

Більше місяця Тупичівська громада була в окупації. Дорогами громади рухалась техніка росіяни, що наступали на Чернігів.

Тупичівська громада практично прикордонна: до пропускного пункту Сеньківки приблизно 40 км. Вже в обід 24 лютого через громаду почали просуватись перші ворожі танки, що їхали нескінченим потоком.

Одне із сіл громади – Бурівка - було окуповане росіянами в перший же день. Окупанти виганяли людей з домівок, облаштували блок-пост, розгромили фермерське господарство.

Між селами Тупичів і Великий Листвен росіяни встановили блок-пост. З перших днів окупанти грабували крамниці, аптеку та кафе Тупичіва.

29 березня вночі вороги, тікаючи з-під Чернігова, поміняли своє розташуванняю І перебазувались із села Вишневе Ріпкинської громади у Тупичів. Розмістились у школі, в липовому парку, в конторі СТОВ "Тупичівське" та в їхньому тракторному парку, на спиртовому заводі.

1 квітня ЗСУ влучили в російський склад боєприпасів. Тоді окупанти почали поспіхом тікати із громади, виїхали всі протягом двох діб.

На території громади є міст, який став останньою перешкодою для російського танку ще у перші дні війни.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини