Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:11:34

Організація тимчасових переїздів та ямковий ремонт: стан справ на дорогах області

29.04.2022   20:18Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області приводить до ладу шляхи області після бойових дій.

Здійснюється першочерговий ремонт покриття та відновлення проїзду через зруйновані мости. Учора, 28 квітня, у роботах було задіяно 80 працівників та 39 одиниць техніки.

На автодорозі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч продовжували монтувати прогонову будову на одному з пошкоджених мостів. Тривають роботи з організації двох тимчасових переїздів через зруйновані споруди на трасах М-01 Київ — Чернігів та Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів.

Дорожники також здійснювали ямковий ремонт шляхів у київському напрямку. Гарячим асфальтобетоном — на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів (200 м2), Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті (263 м2) та двох ділянках Т-25-35  Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі (336 м2). Пневмоструменевим методом – ще на двох ділянках Р-69 (300 м2).

Далі очищали покриття на трасі М-01, чистили водопровідні лотки та продовжували демонтаж пошкоджених бар’єрних огороджень. Демонтаж та ремонт огороджень, а також планування узбіч, здійснювали і на шляху Р-69.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини